Kinetics White Gold Hardener- utwardzający top ze złotymi drobinkami

Czy odżywki do paznokci lub utwardzające topy zawsze muszą wyglądać tak samo? Odpowiedź brzmi- nie! Na rynek został wprowadzony rewolucyjny produkt, który nie tylko zajmuje się pielęgnacyjnie naszymi paznokciami, ale także je zdobi.

Nowy Kinetics White Gold Hardener pochodzący z serii Gold Collection, to odżywka wzbogacona koloidalnym złotem, którą można nakładać na dwojaki sposób: jako bazę (1 warstwa lakieru) i jako utwardzający top (2 warstwy na uprzednio nałożoną kolorową emalię).
Lakier zapakowany jest w estetyczne, eleganckie pudełko, przykuwające uwagę, kiedy spoglądamy na drogeryjne półki. Sama buteleczka jest równie elegancka, z dość pokaźną rączką, co bardzo ułatwia aplikację. Pędzelek jest średniej wielkości, równomiernie nakłada produkt, nie smuży przy nakładaniu.
W opakowaniu znajdziemy 15ml produktu za ok. 25 zł, do zakupienia w drogeriach Hebe.Odżywka w kolorze mlecznym, zawiera w sobie drobnozmielone drobinki złota, które są widoczne kiedy nakładamy lakier jako bazę, ale najważniejsze- widać je również na kolorowej emalii, dzięki czemu możemy zmienić ulubiony lakier, w coś zupełnie innego, a zwyczajny manicure może stać się całkowicie odmienny i wyjątkowy.


Kiedy nanosimy lakier na paznokcie zachowuje on mlecznobiały kolor, który zanika równomiernie z zasychaniem lakieru, pozostawiając na płytce przezroczystą warstwę, z zatopionymi w niej malutkimi drobinkami złota. Nie należy również bać się efektu zbielenia kolorowej emalii, ponieważ również wtedy efekt perłowej warstwy zanika.Lakier oprócz tego, że przepięknie zdobi kolorowy lakier, nadając mu piękny odblask w promieniach słonecznych, oraz cieszy oko małymi drobinkami w świetle dziennym, spełnia swoją podstawową funkcję - paznokcie z jego udziałem robią się twarde, nie zginają się, są odporne na mniejsze i większe uderzenia, co więcej przedłuża trwałość kolorowej emalii, dzięki niemu nie ścierają się końcówki lakieru na paznokciach, zawiera filtr UV, kiedy zaś nałożymy Kineticsa jako bazę wygładza ona nierówności paznokcia, a kolorowa emalia nie odbarwia płytki.

W nowej serii Kinetics Gold Collection oprócz opisywanego przeze mnie White Gold Hardnera, lakieru z białym złotem, znajdują się również :
  • Rose Gold Hardener - lakier z różowym złotem
  • Gold Elixir - eliksir do pielęgnacji kruchych paznokci i zniszczonych skórek

Kolorowa emalia, która została pokazana w tej recenzji na zdjęciach to lakier firmy Rimmel 60seconds w kolorze Caramel Cupcake.1 komentarz:

  1. Hej! Twój blog został wybrany przeze mnie do zabawy Liebster Blog Award. Mam nadzieję, że się przyłączysz. Więcej informacji znajdziesz na moim blogu ( http://www.sweet-chilli.com ) Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń