Insta-Dri i Nailgrowth Miracle- najlepszy prezent dla paznokci

Dziś o moich dwóch, niedawnych nabytkach, które upolowałam w Rossmannie i SuperPharmie na promocję obejmującą produkty w szafie Sally Hansen. Zakupiłam dwa produkty które kosztowały kolejno 24 i 25 zł- Nailgrowth Miracle i słynne już Insta-Dri.
Pomimo bólu portfela po poprzednich promocjach w Rossmannie, uważam, że to jedne z moich najlepszych zakupów.Nailgrowth Miracle- odżywka, jak obiecuje producent powinna wpływać na nawilżenie płytki paznokciowej wzmacniając ją, wydłużając i jednocześnie je uelastyczniając. Pomaga zabezpieczyć paznokcie przed rozdwajaniem i pękaniem.
Stymuluje zdrowy i szybki wzrost paznokci (30% długości paznokcia w 5 dni).
Powiem szczerze, ze stosuję ją dopiero od paru dni więc o wzroście paznokcia powiedzieć nie mogę, natomiast na pewno , to co zdążyłam już zauważyć to, to, że odżywka rzeczywiście wzmacnia paznokcie, staja się dzięki niej dużo twardsze i odporne na czynniki mechaniczne.
Co w tej odżywce jest dla mnie najlepsze? A no to, że możną ją stosować jako bazę pod kolorową emalię. Takiej funkcji brak mi było w poprzednich używanych przeze mnie odżywkach, ponieważ nie robię sobie przerw od kolorów na paznokciach.
Jeśli jednak decydujecie się na samą odżywkę, będziecie zadowolone, ponieważ tworzy bardzo ładną, lśniącą, taflową powierzchnię, a w słońcu zauważymy gdzie nie gdzie nawet jakby świecące drobinki.

Insta- Dri natomiast jest już bezapelacyjnie moim nowym hitem. Wysuszacz gładko i bez problemu aplikuje się po 2 minutach od pomalowania paznokci kolorową emalią. Nie ściąga lakieru, pędzelek nie robi rowów, można go spokojnie dokładać w miejscu w którym nie domalowałyśmy, nie tworzy wzgórków.
Na pomalowane paznokcie wysuszaczem uważam przez około 5-10 minut i robię dosłownie wszystko już nie pamiętając kiedy malowałam paznokcie!
Dla mnie Insta- Dri ma jeszcze jedną przeogromną zaletę, wygładza wszystkie nierówności po pomalowaniu paznokci kolorową emalią i niweluje nawet zbąbelkowany lakier, po zbyt szybkim pomalowaniu kilkoma warstwami!
Po pomalowaniu paznokci wysuszaczem, powierzchnia lakieru staje się błyszcząca, a paznokcie wyglądają jak po wizycie u manicurzystki. Poza tym lakier posiada podwójny filtr UV.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz