ESSIE Sunday Funday

Dziś idealna lakierowa propozycja na lato. Piękny, mocny, koralowy kolor uzupełniony do pełni szczęścia jego posiadaczek, drobno zmielonymi drobinkami, które pięknie mienią się na paznokciach w świetle sztucznym jak i słonecznym.


Bohaterem tej recenzji jest lakier ESSIE w kolorze Sunday Funday, zakupiony przeze mnie w drogerii internetowej, w cenie 16 zł.


Na lakiery ESSIE czaiłam się od dawna, ale regularna cena w drogeriach akurat mnie odstrasza, a zawsze kiedy znajdowały się na niego jakieś atrakcyjne promocje, portfel świecił pustkami. Teraz jednak udało znaleźć mi się znaleźć idealny odzwierciedlacz okresu wiosenno-letniego, za rozsądną cenę, gdzie nie mogłam się na niego nie skusić.W mojej opinii, lakier świetnie przylega do płytki paznokcia (w moim przypadku naniesiony na odżywkę Sally Hansen Nailgrowth Miracle), bardzo wygodny pędzelek zarówno jeśli chodzi o jego aplikator, jak i rączkę, pędzelek nie robi rowów w poprzedniej warstwie, nakłada się równomiernie, nie jest lejący ani zbyt gęsty, nie smuży przy malowaniu, nie odpryskuje, lekko ściera się na czubkach (ale u mnie tak robi się z każdym lakierem), trzyma się na paznokciach 4-5 dni, pięknie błyszczy i opalizuje w słońcu, jego delikatne drobinki przyciągają wzrok, a lakier jest biżuterią dla dłoni.
Posiadaczki bielutkiej skóry, jak i również oliwkowej karnacji będą zadowolone, lakier będzie współgrał z każdym kolorem skóry, nie będzie wyglądał sztucznie z opalenizną, już wiem, że zostanie ze mną zabrany na wakacje nad morzem.

Po przetestowaniu tego lakieru nabrałam ochoty na kolejne kolory od Essie, myślę, że jeśli trafi się jakaś promocja w drogeriach w których dostępna jest szafa tym razem nie będę miała wątpliwości czy warto inwestować w te lakiery…Bez dwóch zdań, warto!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz